26 -letni mężczyzna aresztowany za przemoc domową.

Awantura domowa okazała się poważnym przestępstwem za które zatrzymany przez policjantów 26 latek trafił na 3 miesiące za kratki do Aresztu Śledczego gdzie będzie oczekiwał na sprawę w Sądzie.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturze domowej. Do awantury miało dojść w pobliskich miejscowości koło Lwówka Śląskiego. Na miejsce udał się policyjny patrol.

Policjanci ujawnili, iż młody mężczyzna przebywając w miejscu zamieszkania notorycznie nadużywa alkoholu oraz znęca się fizycznie i psychicznie nad swoją rodziną. Z uwagi, iż policjanci po raz kolejny podejmowali interwencję w tym miejscu postanowili zatrzymać awanturnika.

Jak się okazało 26 -latek próbował także młotkiem pozbawić życia swojego ojca oraz podpalić posesję. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli także w miejscu zamieszkania mężczyzny nielegalnie posiadaną amunicję do broni ostrej, gładkolufowej oraz kbks-u. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych bazach danych okazało się, iż przebywał on już w zakładzie karnym także za wcześniejsze znęcanie się nad rodziną.

Z uwagi na szereg popełnionych przestępstw oraz zagrożenie życia i zdrowia domowników na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim zastosował wobec zatrzymanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Policja Lwówek Śl ; asp.szt. Mateusz Królak

zdjęcie  poglądowe internet

Facebook Comments
Podziel się

Jedno przemyślenie nt. „26 -letni mężczyzna aresztowany za przemoc domową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.