Inauguracja SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 Lwówek Śl.

Dnia 2 października 2017 roku na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody międzyszkolne z kategorii Sztafetowych Biegów Przełajowych  dzieci, młodzieży szkolnej oraz młodzieży licealnej. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku Śląskim oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim. Impreza sportowa finansowana ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego i Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski.     W zawodach wystartowało około 260 uczniów szkół Powiatu Lwóweckiego. Zwycięskie drużyny będą reprezentowały Gminę Lwówek Śląski oraz Powiat Lwówecki na zawodach Dolnośląskich, które odbędą się 10 października 2017 roku w Olszynie koło Lubania. Gratulacje.

Klasyfikacja końcowa biegów:

IGRZYSKA DZIECI SZKOLNEJ – ROCZNIK 2005 I MŁODSI

                                

Dziewczęta – dystans – 10 x 800m                          

 

I miejsce            Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski              op. Magdalena Pawłowicz        

II miejsce            Szkoła Podstawowa Wleń                                          op.  Anna Kulikowska

III miejsce           Szkoła Podstawowa Mirsk                                         op. Arleta Chmielewska

IV miejsce          Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski                               op. Artur Lipski

 

 

SP 2 Lwówek Śląski: Wiktoria Gogola, Emilia Jaskuła, Eliza Kopeć, Karolina Miszkurka,

Magda Paplicka, Emilia Różnicka, Maria Skorzeńc, Wiktoria Tarko,

Lena Zimmer, Nikola Zmarzła.

 

 

Chłopcy – dystans  – 10 x 1000m

 

I miejsce             Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski              op. Grzegorz Połaczewski          

II miejsce            Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski                         op. Karolina Harmacińska

III miejsce           Szkoła Podstawowa Mirsk                                         op. Jarosław Wichowski

IV miejsce          Szkoła Podstawowa 3 Lwówek Śląski                    op. Artur Lipski

V miejsce            Szkoła Podstawowa Wleń                                          op. Marta Świerczyńska – Janur

 

 

SP 2 Lwówek Śląski: Borowski Kacper, Gałka Kacper, Kaczmarczyk Marcel, Karp Dominik, Kyzioł Igor, Michalak Jakub, Nestorowicz Igor, Polarczyk Bartosz,                      Ryba Mikołaj, Skrobuk Wiktor.


IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – ROCZNIK 2002 I MŁODSI

 

Dziewczęta – dystans 10 x 1000m

 

I miejsce             Szkoła Podstawowa nr 1 Lwówek Śląski              op. Marek Bialic                             

II miejsce            Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski                               op. Mariusz Proszko

III miejsce           Gimnazjum Wleń                                                           op. Anna Kulikowska

IV miejsce          Gimnazjum Mirsk                                                          op. Ilona Witkowska

V miejsce            Gimnazjum Gryfów Śląski                                          op. Krzysztof Babiak

 

SP 1 Lwówek Śląski: Czachara Kaja, Grabowa Amelia, Gudowicz Maja, Kata Emilia, Edyta Konigsman,

Kinga Konigsman, Daria Mścisz, Natalia Ossowska, Martyna Pawłowicz, Magdalena Ryś, Hanna Sysak, Natalia Szumska, Oliwia Zawada.

Chłopcy – dystans 10 x 1200m

 

I miejsce             Szkoła Podstawowa nr 1  Lwówek Śląski             op. Elżbieta Syska                         

II miejsce            Gimnazjum Wleń                                                           op. Marta Świerczyńska – Janur

III miejsce           Gimnazjum Gryfów Śląski                                          op. Krzysztof Babiak

IV miejsce          Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski                         op. Beata Hryciew – Listwan

V miejsce            Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski                               op. Mariusz Proszko

SP 1 Lwówek Śląski: Jakub Bagłaj, Wojciech Grasza, Marceli Grześków, Konrad Kierepka, Kocot

Marceli, Kochlewski Wiktor, Piotr Krupa, Kossakowski Wiktor, Markowski     Dominik, Nakielski Michał, Sołtys Jakub, Wiszniowski Mateusz.

 

LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – ROCZNIK 1998 I MŁODSI

                                

Dziewczęta – dystans 10 x 1000m

I miejsce             ZSE-T Rakowice Wielkie                             op. Joanna Łukasik                       

II miejsc               ZSOiZ  Lwówek Śląski                                    op. Donata Hess – Paraniak

III miejsce           ZSL-G Mirsk                                                       op. Ilona Witkowska

 

ZSE-T Rakowice Wlk.: Kamila Bielawska, Klaudia Bojarun, Lidia Bożek, Weronika Dudek, Małgorzata

Frydrych, Patrycja Górowska, Paulina Jaśkiewicz, Sara Kacprzyk, Urszula Klimek,  Barbara Polak, Katarzyna Siwińska, Emilia Weg, Olga Wirwińska.

Chłopcy – dystans 10 x 1500m

 

I miejsce             ZSE-T Rakowice Wielkie                             op. Adam Dymitroca                    

II miejsc               ZSL-G Gryfów Śląski                                      op. Arkadiusz Cichoń

III miejsce           ZSL-G Mirsk                                                      op. Radosław Mularczyk

 

ZSE-T Rakowice Wlk.: Bartosz Bestydziński, Krystian Błażewicz, Mykola Kostyshak, Taras Kovalchuk,

Dariusz Nazaruk, Grzegorz Romanowski, Mykhailo Savinskyi, Alan Smysky, Roman Tsiapko, Orest Urban, Jakub Wełpa, Mateusz Zawada.

 

Opracował

Przewodniczący PSZS  Grzegorz Połaczewski

ZSE-T Rakowice Wlk. – I miejsce Licealiada ch+éopc+-w
ZSE-T Rakowice Wlk. Licealiada – I miejsce dziewcz¦ůt
ZSL-G Mirsk – III miejsce Licealiada Ch+éopc+-w
ZSL-G Mirsk – III miejsce Licealiada dziewcz¦ůt
IMAG1960
IMAG1984
SP Mirsk Ch+éopcy – III miejsce Igryska Dzieci
SP Mirsk Dziewcz¦ůt – III miejsce Igrzyska Dzieci
ZSL-G Mirsk – III miejsce Licealiada Ch+éopc+-w
SP Wle+ä – II miejsce Dziewcz¦ůt – Igrzyska Dzieci
Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.