SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W LWÓWKU ŚL. NAJLEPSZA W CZWÓRBOJU LA

Dnia 27 kwietnia 2017 roku na Stadionie Lekkoatletycznym przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Lekkoatletycznym Czwórboju Przyjaźni Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Mimo niesprzyjających warunkach atmosferycznych do zawodów zgłosiło się siedem drużyn dziewcząt i chłopców (86 uczniów). Dzieci szkolne rywalizowały w biegu na 60m, skoku w dal ze strefy, rzucie piłeczką palantową z rozbiegu, biegu na 600m dziewcząt oraz biegu na 1000m chłopców. Kierownikiem zawodów był p. Grzegorz Połaczewski, a sędziami poszczególnych konkurencji sportowych nauczyciele wychowania fizycznego Szkół Podstawowych Powiatu Lwóweckiego. Zwycięskie drużyny będą reprezentowały Gminę Lwówek Śląski oraz Powiat Lwówecki na Finale Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się 11 maja 2017 roku w Zgorzelcu. Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim, zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego oraz Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

 

  1. KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

DZIEWCZĘTA                                                        

 

I miejsce              Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski        1010 pkt. op. Magdalena Pawłowicz

II miejsce               Szkoła Podstawowa Wleń                                 855 pkt.    op. Anna Kulikowska

III miejsce              Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski                   719 pkt.    op. Karolina Harmacińska

IV miejsce             Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski         686 pkt.    op. Artur Lipski

V miejsce              Szkoła Podstawowa nr 3 Filia Zbylutów          668 pkt.    op. Danuta Pogoda

VI miejsce             Szkoła Podstawowa Mirsk                                 511 pkt.    op. Jarosław Wichowski

VII miejsce            Szkoła Podstawowa Rząsiny                              469 pkt.    op. Przemysław Chorzępa

 

CHŁOPCY

 

I miejsce               Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek  Śląski       1140 pkt. op. Magdalena Pawłowicz

II miejsce               Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski                   785 pkt.    op. Beata Hryciew-Listwan

III miejsce              Szkoła Podstawowa Wleń                                 606 pkt.    op. Anna Kulikowska

IV miejsce             Szkoła Podstawowa Mirsk                                 570 pkt.    op. Jarosław Wichowski

V miejsce              Szkoła Podstawowa Rząsiny                              423 pkt.    op. Przemysław Chorzepa

VI miejsce             Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski         419 pkt.    op. Artur Lipski

VII miejsce            Szkoła Podstawowa nr 3 Filia Zbylutów          352 pkt.    op. Danuta Pogoda

 

.

  1. NAJLEPSZE WYNIKI:

 

DZIEWCZĘTA:

 

Michalska Paulina               (SP 2 Lwówek Śląski)                         251 pkt.

Gap Ada                                (SP Wleń)                                            226 pkt.

Szumska Natalia                   (SP 2 Lwówek Śląski)                         223 pkt.

CHŁOPCY:

 

Garbiec Gracjan                  (SP 2 Lwówek Śląski)                         265 pkt.

Recki Marcel                        (SP 2 Lwówek Śląski))                        247 pkt.

Grodzki Błażej                      (SP 2 Lwówek Śląski)                         237 pkt.

  1. WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH ZAWODNICZEK.

Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski (opiekun Magdalena Pawłowicz)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 600m Razem pkt.
Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Michalska Paulina 8,5 99 23,40 30 4,10 59 2,06,5 63 251
2. Gudowicz Maja 9,4 64 29,20 44 3,41 34 2,21,0 36 178
3. Szumska Natalia 8,9 82 26,40 36 3,84 48 2,09,8 57 223
4. Miszkurka Karolina 0 0 0 0 0
5. Różnicka Emilia 9,3 67 36,20 62 3,92 51 2,22,4 33 213
6. Zimmer Lena 9,6 57 0 3,56 39 2,13,5 49 145
x Razem 1010

Szkoła Podstawowa Wleń (opiekun Anna Kulikowska)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 600m Razem pkt.
Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Gap Ada 8,9 82 17,40 18 4,32 70 2,10,4 56 226
2. Krajewska Julia 9,3 67 20,00 24 3,90 50 2,26,6 26 167
3. Wojewódka Marta 11,1 18 17,80 19 3,20 27 2,41,4 6 70
4. Załęska Dominika 9,1 74 16,50 17 4,00 54 2,20,5 37 182
5. Kościńska Anna 9,5 60 22,60 29 3,92 51 2,23,3 32 172
6. Morman Amanda 10,3 35 21,60 27 3,27 29 2,32,8 17 108
x Razem 855

Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski (opiekun Karolina Harmacińska)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 600m Razem pkt.
Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Korziewicz Wiktoria 9,7 53 32,00 52 3,86 49 2,24,5 30 184
2. Bocheńska Klaudia 9,0 78 29,40 44 4,23 66 2,41,5 4 192
3. Ferensowicz Maja 9,6 57 24,40 32 3,28 30 2,20,2 36 155
4. Baszak Daria 10,3 35 21,60 27 3,10 24 2,37,3 11 97
5. Nowakowska Wiktoria 10,1 41 12,20 9 3,24 28 2,35,0 13 91
6. Widuch Amelia 10,4 33 14,80 13 2,90 17 2,42,3 4 67
x Razem 719

Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski (opiekun Artur Lipski)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 600m Razem pkt.
Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Szymaniak Zuzanna 9,4 64 25,20 34 3,38 32 2,10,8 55 185
2. Kobak Maja 9,1 74 23,20 30 3,17 26 2,14,9 47 177
3. Tomaszewska Oliwia 9,5 60 20,40 24 2,50 6 2,41,0 6 96
4. Maciejczyk Malwina 10,4 33 29,00 44 3,04 22 2,28,1 23 122
5. Wawrzynowicz Martyna 10,2 38 21,80 27 2,86 16 2,27,0 25 106
6. Czapla Klaudia 10,3 35 21,80 27 2,72 11 3,01,6 0 73
x Razem 686

Szkoła Podstawowa nr 3 Filia Zbylutów  (opiekun Danuta Pogoda)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 600m Razem pkt.
Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Łużna Kamila 9,3 67 16,40 16 3,51 37 2,30,7 19 139
2. Junkiewicz Asia 8,7 90 15,80 15 3,80 47 2,17,3 42 194
3. Sengotta Martyna 9,3 67 25,40 34 4,03 56 2,48,5 0 157
4. Wachowiak Natalia 11,3 15 14,20 12 3,01 21 2,41,0 6 54
5. Leńczuk Natalia 10,1 41 17,60 19 3,59 40 3,00,0 0 100
6. Wis Dagmara 9,8 50 16,40 16 2,75 12 2,52,6 0 78
x Razem 668

Szkoła Podstawowa Mirsk (opiekun Jarosław Wichowski)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 600m Razem pkt.
Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Przybylska Wiktoria 9,4 64 17,80 19 3,80 47 2,41,9 4 134
2. Bonat Julia 10,7 25 30,00 47 2,81 14 2,40,9 7 93
3. Dąbrowska Dominika 9,5 60 16,20 16 3,60 40 2,35,5 12 128
4. Dąbrowska Karolina 10,2 38 17,00 18 2,74 12 2,45,5 0 68
5. Żelizko Aleksandra 10,2 38 17,00 18 2,65 9 3,01,8 0 65
6. Ciota Kinga 10,0 44 16,20 16 3,17 26 2,42,9 3 89
x Razem 511

Szkoła Podstawowa Rząsiny (opiekun Przemysław Chorzępa )

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 600m Razem pkt.
Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Pietoń Joanna 10,1 41 23,40 30 3,21 27 2,47,6 0 98
2. Ścigan Julia 10,6 28 23,20 30 2,83 15 2,33,9 16 89
3. Ścigan Dominika 9,9 47 18,20 20 2,80 14 2,33,5 15 96
4. Kryza Kornelia 10,3 35 19,40 22 3,00 20 2,32,9 17 94
5. Koman Oliwia 9,6 57 14,40 12 2,80 14 2,38,8 9 92
6. Rak Katarzyna 10,4 33 21,40 26 2,90 17 2,50,5 0 76
x Razem 469
  1. Wyniki poszczególnych zawodników.

Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski (opiekun Magdalena Pawłowicz)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 1000m Razem pkt.
Wynik     Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Gałka Kacper 9,5 35 42,00 59 3,82 32 3,34,7 46 172
2. Rydel Dominik 8,6 65 37,40 49 4,29 48 3,45,3 33 195
3. Recki Marcel 7,7 100 29,80 34 5,00 72 3,39,6 41 247
4. Garbiec Gracjan 8,1 84 57,00 89 5,03 73 4,00,3 19 265
5. Łastowski Bartosz 8,4 72 41,60 58 4,33 49 4,01,8 17 196
6. Grodzki Błażej 8,4 72 49,60 74 5,05 73 4,00,8 18 237
x Razem 1140

Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski  (opiekun Beata Hryciew-Listwan)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 1000m Razem pkt.
Wynik     Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Sikorski Jakub 11,1 3 38,60 52 4,04 40 3,50,8 29 124
2. Krasuski Jakub 9,8 28 33,40 41 3,42 20 3,48,6 31 120
3. Zub Błażej 8,4 72 32,60 40 4,52 56 3,42,9 37 205
4. Łukasik Kacper 10,0 23 39,60 54 3,60 25 4,01,1 19 121
5. Kaliński Mateusz 9,2 44 35,00 45 3,95 37 4,05,6 14 140
6. Hartramph Patryk 8,4 72 29,60 34 4,24 46 3,37,9 43 195
x   785

Szkoła Podstawowa Wleń (opiekun Anna Kulikowska)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 1000m Razem pkt.
Wynik     Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Dawidowicz Ireneusz 9,4 38 30,00 35 3,47 22 4,29,3 1 96
2. Wolski Mateusz 10,2 19 44,00 63 3,49 22 4,28,8 2 106
3. Liszka Konrad 10,2 19 31,20 38 3,60 25 0 82
4. Nowakowski Dominik 9,3 41 31,30 38 3,75 30 3,53,8 26 135
5. Potaczek Adam 9,7 30 40,00 55 3,74 30 3,54,8 25 140
6. Tarski Jakub 8,8 58 29,1035 33 3,72 29 4,15,1 9 129
x Razem 606

 

 

Szkoła Podstawowa Mirsk  (opiekun Jarosław Wichowski)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 1000m Razem pkt.
Wynik     Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Białek Eryk 10,5 13 37,40 50 3,62 26 3,47,0 32 121
2. Ślęzak Mateusz 10,1 21 34,60 44 2,93 9 4,15,1 9 83
3. Staszak Seweryn 9,4 38 41,80 59 3,67 27 3,53,4 26 150
4. Słomiany Kordian 9,0 51 0 3,69 28 4,43,1 0 79
5. Makowski Szymon 9,9 25 33,60 42 3,16 14 4,00,7 19 100
6. Catarinichcia Marco 9,5 35 34,00 43 3,73 29 4,14,4 9 116
x Ra29zem 570

Szkoła Podstawowa Rząsiny  (opiekun Przemysław Chorzępa)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 1000m Razem pkt.
Wynik     Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Kaczarewski Hubert 10,7 9 22,00 19 3,10 12 4,19,6 6 46
2. Chorzepa Wojciech 9,9 25 18,10 11 3,44 20 4,13,6 9 65
3. Białek Michał 10,0 23 24,40 24 3,64 26 4,36,3 0 73
4. Sokołowski Tomasz 9,8 28 25,80 27 3,43 20 4,11,9 10 85
5. Chorzępa Paweł 9,5 35 31,40 38 3,60 25 4,07,2 12 110
6. Chodorski Mateusz 9,2 44 22,60 20 3,63 26 4,37,4 0 90
x Ra29zem 423

Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski  (opiekun Artur Lipski )

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 1000m Razem pkt.
Wynik     Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Cieloszczyk Tobiasz 9,8 28 37,80 50 3,48 21 4,14,8 9 108
2. Protasiewicz Marcel 9,4 38 0 4,02 39 4,26,3 3 80
3. Żojdzik Jakub 9,3 41 16,00 7 3,36 18 4,17,2 8 74
4. Suchecki Maksymilian 10,1 21 27,20 29 3,46 21 4,09,0 12 83
5. Stęplewski Oliwer 9,9 25 27,20 29 3,20 14 4,31,1 0 68
6. Pawluk Bartłomiej 9,9 25 30,20 35 3,20 14 0 74
x Ra29zem 419

 

Szkoła Podstawowa nr 3 Filia Zbylutów (opiekun Danuta Pogoda)

Lp. Nazwisko i Imię 60m P. palantowa Skok w dal 1000m Razem pkt.
Wynik     Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt. Wynik Pkt.
1. Główka Daniel 9,6 33 20,60 16 3,45 21 4,35,1 0 70
2. Łupak Kacper 11,8 0 18,40 12 2,75 7 4,53,2 0 19
3. Wachowiak Dawid 12,2 0 18,20 12 2,54 4 4,40,7 0 16
4. Olszewski Patryk 13,5 0 16,30 8 2,00 1 5,16,0 0 9
5. Buganik Filip 8,7 61 41,60 59 4,05 40 4,22,9 5 165
6. Dopieralski Kacper 9,9 25 28,20 32 3,33 18 4,19,1 7 82
x Ra29zem 419

 

 

Opracował

Przewodniczący PSZS w Lwówku Śląskim

Grzegorz Połaczewski

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.