Brak wolnych miejsc w restauracjach na Sylwestra 2016/2017

Drodzy czytelnicy obdzwoniliśmy większość restauracji w Lwówku Śl., aby dowiedzieć się czy są jeszcze jakieś wolne miejsca na przywitanie Nowego Roku. Niestety restauracje : Madelaine, Zajazd Leśny, Rycerska –Café Paris już dawno wysprzedały bilety. Pozostaje dla spóźnialskich jedynie tzw. domówka. Polecamy też Sylwester pod chmurką. Niestety nie w Lwówku Śl. Na taką imprezę zaprasza Świeradów, Szklarka Poręba, Karpacz

15585090_1198559670259482_8404895061445968893_oplakat-sylwester
Tu pozwolę sobie na małą nostalgię i zacytuje fragment listu
(…. )Przypominam sobie Sylwestra w Lwówku Śl. w latach 90 tych. W szczególności tradycję spotykania w rynku pod choinką, gdy wybiła dwunasta albo parę minut po. Wychodziliśmy z tzw. domówek, restauracji, żeby zobaczyć się ze znajomymi. Prawie biegliśmy, aby zdążyć złożyć im życzenia noworoczne. Zbierało się wtedy paręset osób. Fajerwerkom nie było końca. Znane rosyjskie bąbelki w kieliszkach do szampana dziwnym trafem nie mogły się opróżnić. Plastikowe kubeczki z mocniejszymi procentami wędrowały z rąk do rąk.. Bywało tak, że po toastach pod choinką zmienialiśmy całą ekipą, z którą przyszliśmy miejsce zabawy. Nie było bójek. Nikt nie dzwonił na policję z powodu hałasu. Tylko sąsiad dzwonił do drzwi sąsiada, aby złożyć mu życzenia a nie po to, aby go uspokoić. Po prostu witaliśmy Nowy Rok w iście szampańskich humorach.(….)

prikolnie-pozdravleniya

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU    ŻYCZY

194.182.69.201

Na koniec :
Po Nowym Roku w knajpie rozmawia trzech kolegów. – Ja Sylwestra spędziłem na „Kanarach”. Mówię wam, super laseczki, kąpiel w morzu, drinki z parasolkami, cudo. – A ja przechwala się drugi – byłem w Alpach. Narty, dziewczyny zarumienione od mrozu, grzane wino do łóżka, coś wspaniałego. A co ty robiłeś? – pyta trzeciego – A ja siedziałem razem z wami w pokoju, tylko nie piłem tego szajsu.

admin Robert

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.