Dzień Dziecka we Lwówku Śl.

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 02.06. 2019 r przy Urzędzie Gminy i Miasta Lwówek Śląski odbył się festyn dla dzieci z terenu gminy. Pogoda dopisała a dzieci nie zawiodły i licznie przybyły aby uczcić swój dzień.  

Dmuchańce, skakańce, wata cukrowa, malowanie twarzy, wóz strażacki, gry, zabawy i słodycze, czyli wszystko, co małe ,,tygryski’’ lubią najbardziej… Bo jak wiadomo radość dziecka jest bezcenna. A to wszystko, jak co roku zorganizowane było przez Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski, Straż Miejską oraz Lwówecki Ośrodek Kultury

 

Dla wszystkich uczestników przygotowane były konkursy ekologiczne, zjeżdżalnie, plaża, rysunki, taniec oraz grochówka, którą nalewała Pani Burmistrz GiM Mariola Szczęsna

Nie mogło na takim festynie zabraknąć Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Leśnej i Pogotowia Ratunkowego z Lwówka Śl., które to służby również przygotowały atrakcje z okazji Dnia Dziecka.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Przylasku, znalazło nowego a raczej nowych właścicieli dla wesołego bezdomnego pieska. Nowi właściciele  dostaną ,,Agata’’ bo tak nazwali swojego pupila po podpisaniu stosownych dokumentów.

Agat z nowym imieniem będzie dumnie reprezentował Lato Agatowe we Lwówku Śl.

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.