Legimi w lwóweckiej bibliotece

Miło nam poinformować, że w 2018 r. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lwówku Śląskim przystąpiła do projektu „Legimi na Dolnym Śląsku”, polegającym na współpracy bibliotek publicznych Dolnego Śląska we wspólnym zakupie i eksploatacji e-booków udostępnianych przez firmę Legimi, oferującą dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu. Czytelnicy mogą korzystać z ponad 20.000 tytułów najlepszych autorów – polskich i zagranicznych.

Czytelnicy zapisani do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lwówku Śląskim mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com.

Zapraszamy do Biblioteki po odbiór kodu, który niezbędny jest do rejestracji i bezpłatnego korzystanie z portalu Legimi. Wystarczy, że za pomocą otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu czytelnik założy konto i pobierze bezpłatną aplikację Legimi. E-książki dostępne w abonamencie będzie można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo. Warunkiem jest bycie czytelnikiem naszej biblioteki. Otrzymane kody ważne są końca 2018 r.

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.