Lwóweckie Jasełka Uliczne 2018

Od 21.12.  do 23.12.2018 trwały ,, Lwóweckie Jasełka Uliczne’’   W pierwszym dniu mogliśmy podziwiać paradę ponad 600 Mikołajów. Maluszki z naszych przedszkoli oraz młodzież ze szkół przebrana w szaty Mikołaja przemaszerowała ulicami centrum miasta. Atrakcjami jasełek były koncerty i występy w wykonaniu małych i dorosłych artystów.

22.12 br. W sieni lwóweckiego ratusza odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Wystawcy z miasta i okolic zaprezentowali swoje rękodzieło. Na stoiskach można było kupić przeróżne ozdoby i specjały świąteczne: ciasta, ozdoby na choinkę, stroiki

[

O godzinie  16.00 Betlejemskie Światło Pokoju lwóweccy harcerze z z 45 Drużyny Harcerskiej „Watra” i zuchy z 11 Gromady Zuchowej „Dzielne Wilczki”” uroczyście wprowadzili do miasta w asyście policjantów, strażaków, górników, orkiestry i zamykających przemarsz lwóweckich Walończyków.

Światełko zostało przekazane Burmistrz G i M Lwówek Śląski Marioli Szczęsnej, która następnie przekazała je gościom uczestniczącym w wydarzeniu, a ci mieszkańcom Lwówka Śląskiego.

Ze sceny przedstawiciele miejscowych władz samorządowych, duchownych, służb mundurowych i innych zaproszonych gości złożyli mieszkańcom Lwówka Śl. oraz przybyły gościom życzenia świąteczne.

infolwowek24

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.