Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE INAUGURACJĄ SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

Dnia 2 październik br. na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które jednocześnie były inauguracją nowego roku szkolnego 2018/2019. Zawody rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych          tj. igrzyska dzieci szkolnej (rocznik 2006 i młodsi), igrzyska młodzieży szkolnej (rocznik 2003 i młodsi), licealiada młodzieży szkolnej (rocznik 1999 i młodsi). Zwycięzcy awansowali do finałów dolnośląskich, które zaplanowane są na 10 października 2018 roku w Olszynie (koło Lubania). Organizatorem zawodów był Powiatowy SZS w Lwówku Śląskim, zawody finansowane były ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Powiatu Lwóweckiego. Sędzią głównym wszystkich biegów był                   p. Grzegorz Połaczewski. W zawodach wystartowało około 250 zawodniczek i zawodników szkół Powiatu Lwóweckiego.

IGRZYSKA DZIECI SZKOLNEJ – ROCZNIK 2006 I MŁODSI                       

                                                                

 

Dziewczęta – dystans – 10 x 800m                

 

I miejsce              Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski        33,13    

II miejsce               Szkoła Podstawowa Wleń                                 33,46

III miejsce              Szkoła Podstawowa Mirsk                                 35,43

IV miejsce             Szkoła Podstawowa nr 1 Gryfów Śląski           35,53

 

 

SP 2 Lwówek Śląski: Emilia Didyk, Weronika Gogola, Wiktoria Gogola, Tamara Kamińska, Weronika Kijanka, Eliza Kopeć, Joanna Marecka, Nikola Banach, WiktoriaTarko, Lena Widuch, Lena Zimmer, Katarzyna Zmarzła, Sznapka. Opiekun Magdalena Pawłowicz

 

 

Chłopcy – dystans  – 10 x 1000m

 

I miejsce               Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski        38,24                    

II miejsce               Szkoła Podstawowa Mirsk                                 40,28

III miejsce              Szkoła Podstawowa nr 1 Gryfów Śląski           41,04

 

 

SP 2 Lwówek Śląski: Hubert Burdukiewicz, Norbert Herba, Dominik Karp, Dominik Kufel, Tymoteusz Mazurek, Bartosz Olech, Bartosz Polarczyk, Miłosz Rybiałek, Jakub Samoraj, Dominik Suski, Ignacy Zabłocki.              Opiekun Magdalena Pawłowicz

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – ROCZNIK 2003 I MŁODSI

                                                                

 

Dziewczęta – dystans 10 x 1000m

 

I miejsce               Szkoła Podstawowa nr 1 Lwówek Śląski        38,56    

II miejsce               Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski         40,54

III miejsce              Gimnazjum Wleń                                                43,44

IV miejsce             Szkoła Podstawowa Mirsk                                 46,02

V miejsce              Szkoła Podstawowa nr 1 Lwówek Śląski         42,06     PK

 

 

SP 1 Lwówek Śląski: Kaja Czachara, Kamila Dudek, Karolina Miszkurka, Daria Mścisz, Natalia Ossowska, Mrtyna

Pawłowicz, Magdalena Ryś, Natalia Wilczak, Gabriela Kowaska, Natalia Szumska. Opiekun Marek Bialic

 

 

Chłopcy – dystans 10 x 1200m

 

I miejsce               Szkoła Podstawowa nr 1  Lwówek Śląski       35,19    

II miejsce               Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski         39,14

III miejsce              Szkoła Podstawowa nr 1 Gryfów Śląski           39,45

IV miejsce             Gimnazjum Mirsk                                40,16

V miejsce              Szkoła Podstawowa nr 1 Lwówek Śląski         40,55     PK

 

SP 1 Lwówek Śląski: Paweł Chudoba, Konrad Kierepka, Wiktor Kochlewski, Marceli Kocot, Wojciech Kruczkowski, Mikołaj Matkowski, Michał Nakielski, Oskar Śliwiński, Jakub Sołtys, Igor Wawer.                      Opiekun Janusz Palimąka

 

LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – ROCZNIK 1999 I MŁODSI

                                

 

Dziewczęta – dystans 10 x 1000m

 

I miejsce               ZSE-T Rakowice Wielkie     41,07                    

II miejsc                 ZS Lubomierz                       42,12

III miejsce              ZSL-G Mirsk                          43,10

 

ZSE-T Rakowice Wlk.: Klaudia Bojarun, Lidia Bożek, Patrycja Górowska, Sara Kacprzyk, Iwanna Kaspriv, Patrycja

Niedzielska, Natalia Korzeniowska, Magdalena Wolska, Barbara Polak, Emilia Weg, Katarzyna Korotun, Olga Wirwińska. Opiekun Joanna Łukasik.

 

Chłopcy – dystans 10 x 1500m

 

I miejsce               ZSE-T Rakowice Wielkie     34,29                    

II miejsc                 ZSL-G Mirsk                          35,32

III miejsce              ZS Lubomierz                       38,07

IV miejsce             ZSOiZ Gryfów Śląski            40,09

 

ZSE-T Rakowice Wlk.: Damian Drabowicz, Krzysztof Grochowski, Taras Kovalchuk, Patryk Kuś, Dominik Michalski, Filip Nowicki, Alan Smyksy, Kacper Topolski, Roman Tsiapko, Aleksander Zawada.                       Opiekun Adam Dymitroca

 

 

Opracował G. Połaczewski

 

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.