Nastoletni fotograf – Ewa Delinowska

W sobotnie popołudnie 06.10.br. w ratuszu w Lwówku Śl. na I piętrze odbyła się wystawa fotografii Ewy Delinowskiej.

Z Ewą redakcja miała już okazje spotkać się na projekcie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lwówku Śląskim ,, Równać Szanse ‘’ gdzie nagraliśmy krótki film o pasjach i przełamaniu barier lwóweckiej młodzieży. W nagraniu Ewa opowiedziała nam o swojej pasji i planach na przyszłość, które mamy nadzieję zostaną zrealizowane.

O młodej artystce napisała kilka słów jej koleżanka  Justyna Miszkiewicz  : ,, Ewa to16 letnia dziewczyna, która znalazła pasję i jednocześnie sposób na wyrażenie siebie. Półtora roku temu odkryła fotografie – dziedzinę, dzięki której zabija nudę, ale też może wyrazić swój sposób postrzegania świata. Na swój pierwszy, używany aparat zarobiła, kolędując w trakcie Świąt Bożego Narodzenia.  Była dumna, że sama na niego zapracowała. Mimo, że zastąpiła go już nowym i lepszym, to i tak nadal ma swój pierwszy aparat, czuje do niego wielki sentyment….’’.

Ewa prowadzi na jednym z portali społecznościowym stronkę ,, Nastoletni fotograf- Lwówek Śląski’’ poświęconą swojej pasji. Dzięki tej stronie nie tylko możemy zobaczyć jej nowe zdjęcia, ale również zamówić sesję zdjęciową.

Gratulujemy odwagi w realizowaniu swoich marzeń, wierzymy w naszą utalentowaną lwówecką młodzież i czekamy z niecierpliwością na kolejny nieoszlifowany diament.

infolwowek24

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.