Spotkanie autorskie z Danutą Sadownik i promocja książki „Szkolne tango”

23 października 2017 r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lwówku Śląskim odbyło się spotkanie autorskie z Danutą Sadownik, promujące jej najnowszą książkę pt. „Szkolne tango”. Bohaterka spotkania, lwówczanka z pochodzenia, z zawodu pedagog szkolny i akademicki oraz psychoterapeutka, opowiedziała zebranym gościom o swojej literackiej drodze, o codziennej pracy pisarza, inspiracjach, podróżach i swoich planach na przyszłość. Podkreśliła przy tym, jak istotną rolę odegrała w jej życiu edukacja w lwóweckim liceum oraz szkolne przyjaźnie. Uczestnicy spotkania mieli przyjemność wysłuchania fragmentu „Szkolnego tanga”, jak sama autorka mówi, książki niezwykle „lwóweckiej”. Nie zabrakło także wielu pytań od publiczności i odpowiedzi Pani Danuty.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych „Chochlik”.

Tekst: PiMBP w Lwówku Śląskim

IS_88DSC_0997
IS_88DSC_1000
IS_88DSC_1001
IS_88DSC_1002
IS_88DSC_1003
IS_88DSC_1004
IS_88DSC_1005
IS_88DSC_1006
IS_88DSC_1008
IS_88DSC_1014
IS_88DSC_1015
IS_88DSC_0996
Facebook Comments
Podziel się

3 thoughts on “Spotkanie autorskie z Danutą Sadownik i promocja książki „Szkolne tango””

  1. Ty kultura przez małe k. Niech przyjadą I opiszą ciebie. Będzie wesoło. Najpierw zobacz co znaczy słowo impreza bo we Lwówku oprócz bodajże Rycerskiej brak jakichkolwiek imprez. Spotkania, występy itp. Tego na razie nie brakuje ale to tylko dla ludzi z kulturą buuhaha

  2. Nic ciekawego Panie redaktorze.Może coś z prawdziwego życia dot mieszkańców Lwówka Śląskiego.Czas się wykazać.A nie tylko impreza za impreza.

    1. Pseudonim (podpis) niby inteligentny – ,, Kultura ”a spotkanie z Panią Danutą Sadownik mieszkanką Lwówka Śl- Pedagogiem kultury, nauczycielką psychologii i psychoterapii, która ma na swoim koncie liczne artykuły naukowe z pedagogiki i antropologii kulturowej. Przez kilka lat była dziennikarką promującą wydarzenia kulturalne uważa za nic ciekawego? . Zapraszamy Pana/Panią na takie spotkanie, które zapewne wniosło by coś więcej niż puste słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.