Spotkanie opłatkowe Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów/ Lwówek Śląski

W czwartek 26 stycznia br. w restauracji Madelaine Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował spotkanie opłatkowe, w którym udział wzięli zaproszeni goście:

Burmistrz Mariola Szczęsna
O. Piotr Reizner z Parafii św. Franciszka z Asyżu
Podkomisarz Wojciech Czafurski

DSC_0013Uroczystość otworzyła Przewodnicząca Pani Stanisława Dyba, która w kilku serdecznych słowach przywitała wszystkich przybyłych.

Następnie głosu udzielono Pani Burmistrz. W swoim wystąpieniu Burmistrz Mariola Szczęsna podkreślała m.in., że wspierać będzie działalność Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Podziękowała za zaproszenie oraz życzyła udanej zabawy.

DSC_0016

 

Gwardianin o. Piotr Reizner w barwny i humorystyczny sposób opowiedział mądrości życiowe, po których zostały rozdane zebranym opłatki i nastąpiło tradycyjne łamanie się nimi, serdeczności i uściski.

 

 

DSC_0017Podkomisarz Wojciech Czafurski opowiedział o akcji,, postaw na odblask’’a następnie wręczył zebranym gościom opaski odblaskowe.

Po wspólnej fotografii nie tracąc ani chwili wszyscy ruszyli do tańca by w rytmie popularnych szlagierów wykonanych przez zespół, Comentic” bawić się aż do północy.

 

 

Facebook Comments
Podziel się

2 thoughts on “Spotkanie opłatkowe Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów/ Lwówek Śląski”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.