Świat Florka -książka którą warto mieć.

Znalezienie wydawcy, który zaryzykuje wydanie książki debiutanta nie posiadającego najmniejszego dorobku literackiego jest jak wygrana w lotka. Małe wydawnictwa upadają, duże skupiają się przede wszystkim na znanych autorach. Dwie doświadczone nauczycielki, mamy, dyrektorki przedszkoli napisały książkę Świat Florka. To książka nie tylko dla dzieci – to książka dla całej rodziny. Ciekawe przygody, cenne wskazówki oraz ilustracje, które można pokolorować to wszystko sprawia, że jest to pozycja którą warto mieć.  Aby wydać pierwsze 500 egzemplarzy książki w formie papierowej potrzebna jest Wasza pomoc!!

Świat Florka to książka, od której nie będziecie chcieli się oderwać… Bajka i poradnik w jednym, który pozwoli dziecku lepiej zrozumieć emocje, odnaleźć cząstkę siebie dzięki utożsamieniu się z bohaterem i przeżyć z nim niejedną przygodę. Każdy rozdział to inna przygoda oraz emocja, której musi sprostać. Książka adresowana jest do dzieci, zaś rodzice znajdą w niej zestaw praktycznych wskazówek jak pomóc dziecku poradzić sobie z problemem i rozwinąć jego inteligencje emocjonalną.

Książka będzie swego rodzaju przewodnikiem po różnych emocjach, bardzo często tych trudnych, jak złość, strach czy stres. Znajdziecie tutaj wiele przydatnych wskazówek, co można zrobić , by pomóc dziecku z problemem. Hasła „Nie poddawaj się”, „Na pewno sobie poradzisz”, „Spróbuj jeszcze raz” towarzyszą głównemu bohaterowi. Każde dziecko może utożsamiać się  z naszym bohaterem przeżywając  z nim różne emocje i niejedną przygodę.

Projekt można wesprzeć finansowo na stronie

https://polakpotrafi.pl/projekt/swiat-florka-ksiazka

 Książkę napisały

Natalia Kusaj i Katarzyna Gumulak

 

Facebook Comments
Podziel się

1 thought on “Świat Florka -książka którą warto mieć.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.