Szkółka młodzieżowa „Kiełbik” na Targach Poznańskich

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się największe targi wędkarskie w europie RYBOMANIA 2017, na których  ZG PZW po raz kolejny zorganizował akcje wsparcia młodzieżowych szkółek wędkarskich. Akcja „Rybomania – Dzieciom” jest akcją cykliczną odbywającą się z inicjatywy Rady ZG PZW ds. Młodzieży i Zarządu Głównego PZW.

Szkółka młodzieżowa „Kiełbik” działająca przy Kole PZW Lwówek Śląski jest drugą w Okręgu szkółką, która została wyróżniona podczas tej Akcji sprzętem i akcesoriami wędkarskimi.
W ubiegłym roku wsparcie rzeczowe otrzymała Szkółka Wędkarska „Wędkarskie Ranczo Karaś” działająca przy Kole PZW Bolków.Dzieci i instruktorzy pracujący w lwóweckiej szkółce pokazali, że solidna i systematyczna praca przynosi wspaniałe efekty, a nauka wędkarstwa może być także świetną zabawą i ciekawym sposobem spędzania wolnego czasu. Atmosfera panująca w ich grupie podczas zajęć i zawodów jest wręcz niespotykana i godna pozazdroszczenia. Nagrodę wręczał Przewodniczący Rady ds. Młodzieży ZG PZW Wiesław Miś. Wielkie gratulacje i podziękowania dla działaczy z Koła PZW Lwówek Śląski.

źródło; Koło PZW Lwówek Śląski dla infolwowek24

getattach,mid,1122,mpid,6,uid,4aa0fa666536df75,min,0,nd,0,maxwidth,1280,maxheight,663
getattach,mid,1122,mpid,5,uid,4aa0fa666536df75,min,0,nd,0,maxwidth,1280,maxheight,663
Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.