Wiosenny Miting Lekkoatletyczny – „Dzień Sportu”.

Dnia 1 czerwca 2019 roku na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr  2                w Lwówku Śląskim odbył się I Wiosenny Miting Lekkoatletyczny – „Dzień Sportu”. Organizatorem imprezy sportowej byli nauczyciele wychowania fizycznego z SP 2 w Lwówku Śląskim. Zawody finansowane był ze środków dotacji Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski. W mitingu prawo startu miały dzieci od klasy pierwszej do ósmej Szkoły Podstawowej. Konkurencje lekkoatletyczne: bieg 50m, skok w dal oraz skok wzwyż. W zawodach wystartowało około 118 uczniów szkoły.

Przebieg zawodów:

BIEG 50m DZIEWCZĄT (I-II  2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Zabłocka Weronika 9,0
2 Jakubowska Amanda 9,5
3 Gelleta Hanna 9,6
4 Wiśniewska Julia 9,7
5 Faltyn Emilia 9,8
6 Galek Lena 10,0
7 Karpowicz Anna 10,0
8 Kwacz Agata 10,1
9 Burzyńska Nikola 10,1
10 Wach Weronika 10,1
11 Lupa Bianka 10,1
12 Ryba Maja 10,3
13 Fargiel Lena 10,5
14 Kulanica Emila 10,5
15 Fiałkowska Zuzanna 10,5
16 Wojtaczak Nadia 10,8
17 Stec Oktawia 10,8
18 Wierzbicka Wiktoria 10,8
19 Winiarska Nina 11,0
20 Reich Julia 11,1
21 Szpak Amelia 11,1
22 Stankiewicz Lena 11,1
23 Reich Amanda 11,2
24 Kowal Maja 11,3
25 Chutnik Sylwia 11,8
26 Połaczewska Zuzanna 12,8
27 Szczybak Zuzanna 14,3

 

BIEG 50m CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Kostruwiec Adam 8,2
2 Wojtasik Marcel 8,9
3 Wójtowicz Maciej 9,1
4 Matkowski Dominik 9,2
5 Gilewicz Filip 9,3
6 Puchalski Marcel 9,3
7 Kolasiński Alan 9,6
8 Poniźniak Olaf 9,7
9 Jaśkiewicz Franek 9,7
10 Drużga Filip 10,0
11 Wieczorek Kacper 10,1
12 Hanasz Dariusz 10,1
13 Zambrzycki Tymoteusz 10,3
14 Konarski Piotr 10,4
15 Zieliński Maciej 10,8
16 Mocyk Partyk 10,9
17 Szymanowicz Szymon 11,0

 

BIEG 50m DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Rosołek Weronika 8,2
2 Krzyszczak Sandra 9,3
3 Jedynak Gabriela 9,6

 

BIEG 50m CHŁOPCY (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Kopiec Adrian 8,9
2 Kukliński Szymon 9,3
3 Brocławik Kordian 10,1
4 Wojtaczka Igor 10,1
5 Trybała Arek 10,7
6 Skulski Seweryn 10,8

 

BIEG 50m DZIEWCZĄT (V-VI  2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Banach Nikola 8,0
2 Kuklińska Amelia 8,1

 

BIEG 50m CHŁOPCY (V-VI  2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Zabłocki Ignacy 7,4
2 Zembrzycki Olek 8,5
3 Gerter Damian 10,0
4 Dancewicz Franek 10,1
5 Batolik Szymon 10,4
6 Malawski Mikołaj 11,9

 

 

 

 

BIEG 50m DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Janz Roksana 8,3
2 Piechurska Amelia 8,7
3 Zarzycka Maja 8,8
4 Drabowicz Weronika 8,9
5 Kosakowska Zuzanna 9,1
6 Patulska Weronika 9,7

 

BIEG 40m CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Podobiński Piotr 8,0
2 Sowa Alan 8,9
3 Grzywa Damian 11,4
4 Zientara Krystian 12,3

 

SKOK W DAL DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Kamoda Nadia 2,82
2 Woźniak Zuzanna 2,32
3 Piekarz Lena 2,10
4 Janiszyn Ola 1,70

 

SKOK W DAL CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Kopyto Oliwer 3,47
2 Podgórski Wiktor 3,28
3 Baszak Wiktor 3,10
4 Zembrzycki Fabian 2,75
5 Kurciak Adrian 2,74
6 Rudnicki Maciej 2,58
7 Wypych Olek 2,57
8 Karpowicz Michał 2,50
9 Wąs Wiktor 2,40
10 Cieślak Marcin 2,25

 

SKOK W DAL DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Sikora Wiktoria 3,76
2 Szwemin Amelia 3,33
3 Leśniewska Amelia 2,76
4 Górska Natalia 2,68
5 Szawłoska Dominika 2,60

 

 

SOKO W DAL CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Konarski Grzegorz 3,72

 

SKOK W DAL DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Zmarzła Katarzyna 3,45
2 Kogut Wiktoria 3,20

 

SKOK W DAL CHŁOPCÓW (V-VI 2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Suski Dominik 4,64
2 Karp Dominik 4,47
3 Gryczon Marcin 4,40
4 Bagiński Tomasz 4,22
5 Cymon Alan 4,18
6 Wójtowicz Kacper 4,00
7 Cieślak Michał 3,66

 

SKOK W DAL DZIEWCZĄT  (VII-VIII 2004-2005)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Jaskuła Emilia 4,08

 

SKOK W DAL CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Matkowski Igor 4,29

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Kwas Iza 85

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Okrzeja Michał 108
2 Choniawko Hbert 105
3 Nakielski Jan 90
4 Krzyś Krzysztof 90

 

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Witkowska Milena 105
2 Witkowska Maja 95

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Listwan Tymoteusz 115

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Staszkowian Oliwia 115

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCY (V-VI 2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Herba Norbert 140
2 Pietruszka Bartosz 120

 

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Garbiec Joanna 120
2 Piątko Amelia 115

 

 

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

Lp. Nazwisko i imię Wynik
1 Świder Szymon 130
2 Fedor Jakub 115
3 John Krzysztof nkl

 

 

 

 

  1. Połaczewski

 

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.