Nowy trend! Manicure z efektem pod skórki.

16443597_1454588827917167_104735043_n

Nowy trend! Manicure z efektem pod skórki.

 

 

 

Zabieg ten polega na dokładnym usunięciu skórek oraz oczyszczeniu płytki paznokcia. Dzięki tej technice odrost pojawia się dużo później niż przy tradycyjnej metodzie, przez co można się cieszyć znacznie dłużej z perfekcyjnego manicure.

Niestety, niewiele salonów świadczy taką usługę ze względów finansowych. Jeśli odrost pojawia się szybciej, klientka pojawia się częściej w salonie, co jest równoznaczne z większym zarobkiem. Na moje szczęście znalazłam stylistkę, która kieruje się przede wszystkim pasją oraz estetyką. Poszukiwania nie były łatwe, bowiem trafiałam na osoby, które nie do końca stawiały na zadowolenie klientek, ważniejsza była ilość a nie, jakość wykonywanej usługi.

Atmosfera podczas wizyty także ma ogromne znaczenie. Do kosmetyczki udajemy się by móc zapomnieć na chwilę o problemach, zrelaksować się. Nie pomaga przy tym nerwowa atmosfera, którą wyczuwa się, kiedy stylistka się spieszy Wizyta w salonie Szalone Pilniki we Wrocławiu jest czystą przyjemnością. Czas, który spędzam oddając swoje dłonie Karolinie mija nie tylko na rozmowach o wszystkim i o niczym, ale także na profesjonalnym doradztwie, co do stylizacji. W moim przypadku zwyczajny manicure w jednym kolorze nie wchodzi w grę. Lubię, kiedy paznokcie są designerskie, odrobinę szalone. Często stawiam na różnorodność barw z modnymi efektami, które co rusz pojawiają się na rynku.

16358058_1597100056973639_613352491_o

 

W tym miesiącu na moich paznokciach królują matowe pastele ożywione perełkami oraz cyrkoniami wykonane oczywiście metodą pod skórki. Poniżej znajdziecie zdjęcia prac wykonanych przez Karolinę na moich dłoniach.

 

Ciekawa jestem Waszych odczuć, co do wizyt w salonach kosmetycznych. Jakie są Wasze relacje ze stylistkami, udało Wam się trafić na tą idealną? Stawiacie na naturalność przy manicure czy wręcz przeciwnie?
Zapraszam do komentowania:)

Wrocławska l dla 194.182.69.201

 

Cat Eye Effect (Efekt kociego oka)

Ognista czerwień

Polaris

 

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.