Wyścigi dla fanów szybkiej jazdy na torze Pixers Ring! Już 22 października

Wyścigi dla fanów szybkiej jazdy na torze Pixers Ring! Już 22 października pierwsza edycja Business Cup dedykowana branży IT i eCommerce!

 

Na początku października Forbes opublikował listę “30 przed 30”, ranking najzdolniejszych młodych Polaków, których biznesy podbijają świat. W rankingu nie znajdziemy biznesmenów rozwijających wielopokoleniowe firmy, ale pełnych energii właścicieli startupów, którzy wybierają freeride w alpach czy wyścigi motocyklowe, niż dzień spędzony na polu golfowym.

Samochody to moja pasja – mówi Maciej Białek, członek zarządu Pixers Ring oraz inwestor w branży eCommerce. Posiadanie mocnego i szybkiego samochodu to także duża odpowiedzialność. Dotychczas nie było w Polsce torów, na które można przyjechać własnym samochodem i poszaleć czy podszkolić umiejętności jazdy. Większość z torów była w złym stanie technicznym. Skupiano się jedynie na rozwijaniu motorsportu, o samochodach zapomniano. Postanowiłem to zmienić. Na początku sierpnia uruchomiliśmy Pixers Ring – odpowiednio skonstruowany, bezpieczny tor, na który może przyjechać każdy – dowolnym pojazdem, własnym lub wypożyczonym z naszej floty. Można się wyszaleć, podszkolić, dobrze się bawić i z pozytywną dawką energii bezpiecznie wrócić do domu – dodaje Białek.

Business Cup to pomysł na połączenie świata biznesu z pasją do motoryzacji. Kameralne wyścigi na torze to idealna okazja do nieformalnych spotkań przedstawicieli branży. Świetna atmosfera sprzyja rozmowom i dobrej zabawie na torze. Wyścigi prowadzone są na tych samych samochodach, więc liczą
się tylko umiejętności – każdy ma równe szanse.

Business Cup nie jest nowym pomysłem. To ewolucja ligi biznesowej, którą wcześniej wraz ze znajomymi zorganizowaliśmy na gokartach. Zawsze dążymy do perfekcji dlatego zmiana na wyścigi samochodami po torze była kwestią czasu. Nareszcie mamy miejsce gdzie możemy to zorganizować – komentuje Maciej Białek.

 

Każdy z uczestników przejedzie ponad 30 kilometrów w Fordach Focus RS wraz z instruktorami, którzy pokażą, jak wykorzystać 100% możliwości samochodu.

Mamy 5 nowych Fordów Focus. To idealne samochody na nasz tor. 350 koni mechanicznych, napęd na 4 koła i łatwość prowadzenia sprawią, że osoby które nigdy wcześniej nie były na torze, po kilku okrążeniach będą w stanie osiągać naprawdę bardzo dobre czasy – mówi Marcin Borsuk, szef instruktorów Pixers Ring.

Pierwsza edycja Business Cup jest dedykowana branży IT i e-Commerce. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 22 października. Najszybsi uczestnicy otrzymają pamiątkowe puchary i nagrody. Przewidziany jest także czas na rozmowę i integrację. Zapraszamy do zapisów na stronie pixers.ring.gp, w zakładce “Wyścigi”.

Serdecznie zapraszamy całą branżę IT oraz e-Commerce, spotkajmy się, bawmy, rywalizujmy na torze! Na pewno wyjdzie z tego coś fajnego, nie można jeździć tylko na konferencje – dodaje Białek.

youtube
proszę, podaj poprawny url
Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.