I Halowy Mikołajkowy Miting Lekkoatletyczny

Dnia 19 grudnia 2018 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbył się I Halowy Mikołajkowy Miting Lekkoatletyczny – „Liga Skoczków 2018”. Organizatorem imprezy sportowej byli nauczyciele wychowania fizycznego z SP 2 w Lwówku Śląskim. Zawody finansowane był ze środków dotacji Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski. W mitingu prawo startu miały dzieci od klasy pierwszej do ósmej Szkoły Podstawowej. Konkurencje lekkoatletyczne: bieg 40m, 200m, 400m, 600m 800m, rzut piłką lekarską oraz skok wzwyż. W zawodach wystartowało około 240 uczniów szkoły.

Przebieg zawodów:

BIEG 40m DZIEWCZĄT (I-II  2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 HORANIN ALEKSANDRA II B 7,10 I
2 ZABŁOCKA WERONIKA II A 7,19 II
3 KOBAK MARIA II B 7,38 III
4 FALTYN EMILIA I C 7,50 IV
5 LUPA BIANKA II A 7,50 V
6 STEC OKTAWIA II C 7,53 VI
7 WACH WERONIKA II B 7,60 VII
8 MURZYŃSKA NIKOLA II B 7,62 VIII
9 WIERZBICKA WIKTORIA II B 7,70 IX
10 RYBA MAJA II C 7,77 X
11 STANKIEWICZ LENA II C 7,84 XI
12 SZANDROWSKA ZUZANNA I C 7,96 XII
13 JANISZYN OLA II A 8,21 XIII
14 REICH AMANDA II C 8,28 XIV
15 KWAS IZABELA II A 8,65 XV
16 KOWAL MAJA II C 9,08 XVI
17 FRYCZKA MONIKA II B 9,40 XVII

 

BIEG 40m CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 WOJTASIK MARCEL I C 6,59 I
2 BASZAK WIKTOR I C 6,68 II
3 ŻEBRAK ORFEUSZ I A 6,78 III
4 PODGÓRSKI KĘDZIA WIKTOR II A 6,84 IV
5 ZABAWA DOMINIK II B 6,94 V
6 PONIŹNIAK OLAF I C 7,00 VI
7 GRZEŚKÓW FILIP I B 7,01 VII
8 BOILEREHAUGE KASPER I A 7,26 VIII
9 PRZYBYŁO KACPER I C 7,27 IX
10 AMBROŻEWICZ ALAN I A 7,41 X
11 ZIELIŃSKA MACIEJ I A 7,78 XI
12 MATYJASZEK MARTYNIAN I B 7,94 XII
13 KONARSKI PIOTR I B 8,00 XIII

 

BIEG 40m DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 SIKORA WIKTORIA V D 6,38 I
2 WITKOWSKA MAJA IV B 6,67 II
3 PACIEJEWSKA ANNA IV C 6,97 III
4 SKRUCHA AMELIA V D 7,12 IV
5 JEDYNAK GABRIELA V D 7,47 V

 

BIEG 40m CHŁOPCY (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 DRAJ KONRAD V D 5,92 I
2 KONARSKI GRZEGORZ V D 6,21 II
3 MAZUR KRYSTIAN V D 6,76 III
4 WOJTACZKA IGOR III A 7,07 IV
5 GORCZYCA OSKAR IV B 7,29 V

 

BIEG 40m DZIEWCZĄT (V-VI  2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 GOGOLA WIKTORIA VI E 5,58 I
2 BANACH NIKOLA VI B 5,92 II
3 MARECKA JOANNA V C 5,96 III
4 WISZNIOWSKA WIKTORIA VI A 6,19 IV
5 GIERA OLIWIA V A 6,22 V
6 KUKLIŃSKA AMELIA VI D 6,29 VI
7 KUFEL MARTYNA V C 6,42 VII
8 WRÓBLEWSKA WIKTORIA VI B 6,55 VIII
9 SKRZYDŁOWSKA MARIA V B 6,60 IX
10 JONAK JOANNA V C 6,66 X
11 CYMON AGATA V C 6,82 XI
12 KAMIŃSKA TAMARA V A 6,83 XII
13 SZNAPKA MARTYNA VI D 6,94 XIII
14 SOWA JOANNA VI C 7,09 XIV

 

BIEG 40m CHŁOPCY (V-VI  2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 SUSKI DOMINIK VII B 5,35 I
2 DRABOWICZ DOMINIK VI C 6,02 II
3 BOBER WIKTOR VI C 6,14 III
4 TYCZKOWSKI OLIWER VI D 6,17 IV
5 KRUPA ALAN VI C 6,20 V
6 WASILEWSKI KACPER VI C 6,20 VI
7 NIEDZIELSKI WIKTOR V B 6,34 VII
8 MIUS JAKUB VI C 6,45 VIII
9 MARKOWSKI FILIP VI E 6,45 IX
10 SUSKI MATEUSZ VI E 6,56 X
11 JANISZYN ARKADIUSZ VI B 6,58 XI
12 ZEMBRZYCKI ALEKSANDER V A 6,60 XII
13 KARPOWICZ KAMIL VI A 6,60 XIII
14 SUPERSON TYMOTEUSZ V D 6,60 XIV
15 SUSZEK IGOR VI B 6,88 XV

 

BIEG 40m DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 JASKUŁA EMILIA VII A 5,84 I
2 MIELNIK JULIA VII B 6,05 II
3 GARBIEC JOANNA VII A 6,16 III

 

BIEG 40m CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 KACZMARCZYK MARCEL VII B 5,28 I
2 RYBA MIKOŁAJ VII B 5,66 II
3 NESTOROWICZ IGOR VII B 5,79 III
4 CZERIWEŃ BARTOSZ VII B 5,82 IV
5 MICHALAK JAKUB VII B 5,91 V
6 KAMIŃSKI ALEKSANDER VII B 6,12 VI
7 POKOMEJKO ADRIAN VII B 6,38 VII

 

BIEG 200m DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 GALEK LENA II A 47,16 I
2 KWACZ AGATA II C 48,31 II
3 WIŚNIEWSKA JULIA II A 49,18 III
4 MYTYCH ALEKSANDRA II A 50,38 IV
5 KULANICA EMILIA II C 50,70 V
6 LIPUT ALEKSANDRA II A 52,76 VI
7 SZPAK AMELIA II C 52,51 VII

 

BIEG 200m CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 KOSTRUBIEC ADAM II C 38,81 I
2 OKRZEJA MICHAŁ II C 38,93 II
3 ZŁOTEK ALEKSANDER II A 43,41 III
4 WÓJTOWICZ MACIEJ II B 43,65 IV
5 KURCIAK ADRIAN II A 45,17 V
6 FLORCZAK OSKAR II B 45,46 VI
7 THIEL ALAN II A 47,52 VII
8 DRUŻGA FILIP I B 48,50 VIII
9 WYPYCH ALEKSANDER II C 48,88 IX
10 WESOŁOWSKI MARCEL II B 49,36 X
11 KULANICA KASJAN II C 49,87 XI
12 BUNIKOWSKI WOJCIECH II A 55,63 XII

 

BIEG 400m DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 GRZEŚKÓW MAJA IV B 1,31,61 I
2 KRZYSZCZAK SANDRA IV B 1,35,77 II
3 ZAJĄC JESSICA IV A 1,43,16 III

 

BIEG 400m CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 SIEDLECKI FILIP IV A 1,27,91 I
2 GÓRSKI JACEK IV B 1,31,08 II
3 KOPIEC ADRIAN III A 1,34,89 III
4 KNYSAK JAKUB IV B 1,37,01 IV
5 WASILEWSKI DOMINIK IV A 1,37,18 V
6 SKULSKI SEWERYN III A 1,37,55 VI
7 IZDEBSKI KAMIL IV A 1,45,32 VII
8 BROCŁAWIK KORDIAN III A 1,46,53 VIII
9 KUMOŚ FILIP III A 1,49,58 IX
10 TRYBAŁA ARKADIUSZ III A 2,15,44 X

 

BIEG 600m DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 GOGOLA WERONIKA VI E 2,17,85 I
2 DIDYK EMILIA VI A 2,19,73 II
3 ROSOŁEK WERONIKA V D 2,24,23 III
4 WIDUCH LENA V A 2,36,94 IV

 

BIEG 600m CHŁOPCÓW (V-VI 2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 POLARCZYK BARTOSZ VI A 1,57,38 I
2 DUCH MARTIN V B 2,07,93 II
3 KUFEL DOMINIK VI E 2,08,24 III
4 SAMORAJ JAKUB VI E 2,09,31 IV
5 BURDUKIEWICZ HUBERT VI E 2,10,61 V
6 SUDOŁ WIKTOR VII B 2,11,72 VI
7 KARBOWNICZEK ADRIAN VI C 2,12,38 VII
8 PIETRUSZKA BARTOSZ VI E 2,19,80 VIII

 

BIEG 800m CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 KYZIOŁ IGOR VII B 3,03,24 I
2 OSTROWSKI FILIP VII B 3,08,75 II

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 GELLETA HANNA I C 5,60 I
2 KAMODA NADIA II A 5,40 II
3 RZEŹWICKA JOANNA II B 4,90 III
4 SKIBA LAURA II A 4,50 IV
5 SUDUŁ ALEKSANDRA II B 4,05 V
6 PIOTROWSKA WIKTORIA I B 4,00 VI
7 KRÓL NADIA II C 4,00 VII
8 NOWAKOWSKA OLIWIA I A 3,80 VIII
9 SZEWCZUK ZOFIA II A 3,80 IX
10 PIEKARZ LENA I B 3,65 X
11 WINIARSKA NINA II B 3,40 XI
12 BROCŁAWIK WIKTORIA I A 3,30 XII
13 SZANDROWSKA JULIA I C 3,00 XIII
14 FIJAŁKOWSKA ZUZANNA I A 3,00 XIV
15 FALGIER LENA I B 2,80 XV
16 POŁACZEWSKA ZUZANNA I B 2,60 XVI
17 REICH JULIA I B 2,50 XVII
18 HUTNIK SYLWIA I A 1,55 XVIII

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 RUDNICKI MACIEJ II A 5,70 I
2 WĄS WIKTOR II A 4,60 II
3 JAŚKO KRZYSZTOF I C 4,30 III

 

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 PIELES MARIKA IV C 7,80 I
2 PAŁASIUK JULIA IV C 5,10 II
3 GÓRSKA NATALIA III A 4,60 III
4 SIEROŃ AGATA III A 4,40 IV
5 MICHALSKA JULIA III A 3,80 V
6 PŁACZASZEK ROKSANA III A 3,70 VI
7 SZAWŁOWSKA DOMINIKA III A 3,35 VII

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 LEŚNIEWSKI OLIWER IV A 5,90 I
2 KUKLIŃSKI SZYMON III A 4,50 II

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2kg DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 GILEWSKA AMELIA VI A 5,66 I
2 KOGUT WIKTORIA V D 5,20 II
3 ŻWIRSKA WIKTORIA V A 5,08 III
4 KOWALSKA MAJA VI C 5,00 IV
5 RAPIR OLIWIA V D 4,84 V
6 PAWLIK AGATA V A 4,80 VI

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2kg CHŁOPCY (V-VI 2006-2007)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 CYMON ALAN VI E 7,60 I
2 HOŁYSZEWSKI BARTOSZ VI C 6,70 II
3 KARP DOMINIK VI E 6,50 III
4 PRZYBYŁO JAKUB V D 6,40 IV
5 KORYCKI MARCIN V B 6,10 V
6 KOLASIŃSKI ADRIAN V D 5,92 VI
7 SKROBUK WIKTOR VII B 5,50 VII
8 FILIPCZAK JAKUB V D 5,40 VIII
9 ZARZYCKI BARTOSZ VI B 5,22 IX
10 MICHALSKI ALEKSANDER V D 5,20 X
11 HUZAREWICZ DOMINIK V D 5,15 XI
12 BERLIŃSKI TOMASZ V B 4,70 XII
13 HETEL ADRIAN V D 4,50 XIII
14 MALARSKI MIKOŁAJ V A 4,10 XIV
15 GRUDZIŃSKI KSAWERY VI C 3,80 XV

 

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3kg DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 GELLETA KATARZYNA VII B 6,54 I

 

 

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3kg CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 BOROWSKI KACPER VII B 7,10 I
2 ZABIEGA ALAN VII B 5,74 II
3 ŁOZA BŁAŻEJ VII B 5,15 III

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 KOZDROWSKA EWA I A 90 I
2 PIOTRIWSKA SARA I B 90 II
3 KARPOWICZ ANNA II B 85 III
4 DYMITROCA WIKTORIA I A 80 IV
5 DĘBICKA LIDIA I A 80 V

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 FOJNA DAWID I B 100 I
2 KOPYTO OLIWER II C 100 II
3 MATKOWSKI DOMINIK I C 100 III
4 JANZ ALAN I A 95 IV
5 WIECZOREK KACPER I B 90 V
6 KRUPA KRZYSZTOF I A 90 VI
7 NAKIELSKI JAN II C 90 VII
8 MOCYK PATRYK I C 85 VIII
9 ZEMBRZYCKI TYMOTEUSZ II C 85 IX
10 KUFEL DAWID I B 80 X
11 DANCEWICZ GABRIEL I B 80 X
12 LESZKIEWICZ WIKTOR II C 80 X
13 KARPOWICZ MICHAŁ I B 80 XI

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 MITKOWSKA MILENA IV B 105 I
2 DĄBAL EMANUELA IV B 105 II
3 SZEWMIN AMELIA IV B 105 III
4 GRODZKA ANNA IV C 100 IV
5 DANCEWICZ WERONIKA IV A 100 V
6 AMBROŻEWICZ NIKOLA IV A 95 VI
7 HORANIN IZABELA IV A 90 VII
8 SUSZEK ELIZA IV C 90 VIII
9 BURDYNA IGA IV C 90 IX

 

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 LISTWAN TYMOTEUSZ V D 115 I
2 GELLETA IGOR V D 110 II
3 OSTROWSKI KACPER V D 105 III
4 GROCHAL JAKUB IV A 100 IV
5 OSTYŃSKI JAKUB V D 100 V
6 LECH DOMINIK IV C 100 VI
7 GROCHAL DAWID IV A 95 VII

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 ZIMMER LENA VI D 143 I
2 PAWŁUSIÓW JULIA VI A 115 II
3 KOPEĆ ELIZA VI C 110 III
4 TROSZCZYŃSKA KORNELIA V B 105 IV
5 ZMARZŁA KATARZYNA VII A 105 V
6 CHABINIAK PAULINA V B 100 VI
7 MIROSZEK JULIA V B 95 VII
8 NIEDZIELSKA JULIA V B 95 VIII
9 ORCZYK KATARZYNA V B 90 IX

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCY (V-VI 2006-2007)

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 GRYCZON MARCIN VII A 120 I
2 MAZUREK TYMOTEUSZ VI E 115 II
3 WÓJTOWICZ KACPER VI B 115 III
4 PACIEJEWSKI BARTOSZ V C 115 IV
5 LECHMAN JAKUB VI D 115 V
6 FIAŁKOWSKI ŁUKASZ VI B 115 VI
7 HERBA NORBERT V E 110 VII
8 MAŁKOWSKI PAWEŁ VI B NK VIII

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 WIDUCH JULIA VII B 115 I
2 JURKOWSKA OLIWIA VII A 110 II
3 DIDYK WIKTORIA VII A 110 III

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa Wynik Miejsce
1 MATKOWSKI IGOR VII A 120 I
2 CICHOŃCZYK KAROL VI B 115 II
3 ŚWIDER SZYMON VII A 110 III
4 KOCOT HUBERT VI A 110 IV
5 KOWALCZYK KAMIL VI A 100 V

 

 

OPRACOWAŁ

  1. Połaczewski
Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.