JAZZ RIDERS – Paweł Krawczonek – LOK 2017

Koncert Paweł Krawczonek oraz Katarzyna Krawczonek (siostra)
Dyrektor Lwóweckiego Ośrodka Kultury (Tadeusz Dzieżyc) zadbał o to, aby przybyli goście mogli podziwiać sztukę w dwóch odsłonach. Pierwszą była wystawa rysunków Pana Zbigniewa Halikowskiego a drugą wspaniały koncert JAZZ RIDERS
Świetne brzmienie saksofonu w wykonaniu Pawła Krawczonka a do tego dobry wokal Pani Katarzyny sprawił, że muzyka powoli wkradała się do naszych serc.
Nie widziałem znużenia u widzów wręcz przeciwnie. Chyba każdy gdzieś się wyciszył zapomniał o rzeczywistości o problemach. Paweł Krawczonek przenosił widzów za pomocą saksofonu w różne miejsca świata. Byliśmy tam gdzie zabrał nas wykonawca a tych miejsc było naprawdę dużo.
Cytat Coronera będzie chyba najlepszym zakończeniem: ,,Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką.”

redaktor Robert T.

Paweł Krawczonek – saksofon. Kompozytor, aranżer, producent muzyczny, autor tekstów.
Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od urodzenia. Rodzice – tato muzyk, mama choreograf. Od najmłodszych lat uczestniczył w koncertach zespołów prowadzonych przez rodziców. Debiutował jako sześciolatek w programie 1 Polskiego Radia w programie “LATO Z RADIEM”. Jako dziecko miał styczność z profesjonalną sceną, produkcją telewizyjną oraz studiem nagrań. Ognisko muzyczne w klasie fortepianu, szkoła muzyczna – klarnet, natomiast saksofon to już oddzielny rozdział muzyki za który odpowiedzialny jest jego nauczyciel Maciej “Kocin” Kociński.
Organizator i producent masowych koncertów z udziałem gwiazd: Dżem, Andrzej “Piasek” Piaseczny, Patrycja Markowska. Twórca widowisk familijnych z udziałem “gwiazd” i utalentowanych dzieci i młodzieży: “Jazz łączy pokolenia” z zespołem MUTRU, “Blues łączy pokolenia” z zespołem Dżem, “Rock łączy pokolenia” z Eweliną Flintą “Poezja łączy pokolenia” ze Stanisławem SOYKĄ. Wspólne koncerty z zespołem DE MONO, Anią Szarmach, Mateuszem Krautwurstem i Martą Podulką.

JAZZ RIDERS – to autorski projekt skupiający w sobie elementy rocka, bluesa, popu i jazzu. Nowy projekt i nowa płyta już wiosną 2017 roku „HIGHWAY TO POLAND”. Wydana będzie w formie cd i dvd, będzie to podróż po najpiękniejszych miejscach Polski motocyklem – rozmowy z artystami, malarzami, muzykami i zwykłymi ludźmi, przeplatana utworami autorskimi oczywiście w roli głównej SAKSOFON I HARLEY DAVIDSON.

źródło; internet

foto  194.182.69.201

 

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.