Podziękowanie za wsparcie dla Ani Olech mieszkanki Lwówka Śl.

 

 

Zaczęło się od koncertu charytatywnego „Pomoc dla Ani Olech”, a przerodziło w zbiórkę publiczną, w którą z wielkim zaangażowaniem i ogromnym sercem włączyli się mieszkańcy Lwówka Śląskiego i okolic. Skala odzewu zaskoczyła nie tylko organizatorów, ale także samą Anie.

 

 

 

Pani Ania za wszelką cenę chciała uniknąć rozgłosu medialnego. Wielokrotnie musieliśmy ją prosić o krótki wywiad i kilka zdjęć do plakatów. Był nawet taki moment, że zadzwoniła do jednej z organizatorek z zamiarem wycofania się ze zbiórki. Chciała oddać całą zebraną kwotę na potrzebujące dzieci. Całe szczęście, że za namową przyjaciół, którzy tłumaczyli jej, że sama ma dzieci i ma, dla kogo żyć udało się do końca zebrać potrzebne pieniądze na terapię.

Pani Ania Olech jest już po terapii w Niemczech i składa podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, wsparcie, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość.

 

Z całego serca dziękuje za okazaną pomoc. Wszystkim, którzy zorganizowali tą pomoc a także wszystkim darczyńcom. Dzięki Waszym dobrym sercom za uzbierane pieniądze mogłam pojechać na terapię do Niemiec. Na razie czuję się dobrze i mam nadzieję, że dzięki pomocy Bożej będzie tak dalej. Mam nadzieję, że dobro, które okazaliście wróci do was, gdy będziecie tego potrzebowali.

Ania Olech

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.