Szczypiorniści MKS Piast-Handball Lwówek Śląski wygrali 31: 26 z SPR Oleśnica

Piłka ręczna.   Szczypiorniści MKS Piast-Handball Lwówek Śląski wygrali 31: 26 z SPR Oleśnica

Fatalnie rozpoczęła się dla nas pierwsza odsłona tego meczu. Nasi zawodnicy po raz kolejny zostali zatrzymani przed linią pola bramkowego.  SPR Oleśnica zdobywała coraz więcej bramek.

Pomimo punktowej przewagi rywala nasi zawodnicy nie rezygnowali z walki. Już kolejne minuty drugiej części meczu należały do MKS Piast-Handball. Wszyscy obecni na hali uwierzyli, że losy tego spotkania mogą się jeszcze odwrócić.

Po przerwie nasi szczypiorniści grali coraz lepiej, szybko nadrabiając stratę punktów. Dzisiejszy wieczór na plus dla MKS Piast-Handball Lwówek Śląski.  Zawodnicy odrobili straty i wygrali różnicą 5 punktów 31: 26