Zatrzymany 34-latek. Posiadał 1000 porcji środków odurzających.

Policjanci z powiatu jeleniogórskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające, z których można by było uzyskać blisko 1000 porcji handlowych. Była to amfetamina i marihuana. Mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Kowar zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze uzyskali informację, z której wynikało, że pewien mężczyzna może posiadać narkotyki. W związku z tym policjanci zatrzymali podejrzanego nieopodal budynku, w którym miał skrytkę na nielegalne środki. Mężczyzna posiadał środki odurzające, z których łącznie można by było uzyskać blisko 1000 porcji handlowych. Była to amfetamina oraz marihuana. Cześć narkotyków 34-latek posiadał w swoim mieszkaniu.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Teraz 34-latkowi za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Facebook Comments
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.