DSC_2874

Zginęła 17-letnia kobieta w śmiertelnym wypadku w Nowej Wsi Złotoryjskiej.

Jak podaje Gazeta Złotoryjska zginęła 17-letnia kobieta w śmiertelnym wypadku w Nowej Wsi Złotoryjskiej.

normal_bde2f9fb175dd992a210dbe909dedb537064a6c2Volkswagen golf, na złotoryjskich numerach rejestracyjnych, jechał od strony Chojnowa. Na ostatnim, ale bardzo niebezpiecznym zakręcie przed Nową Wsią Złotoryjską auto wyleciało z drogi, wjechało do rowu z lewej strony i zaczęło koziołkować. Samochód prowadziła 31-letnia kobieta. Najprawdopodobniej obok siedziała jej 17-letnia siostra, która wyleciała przez przednią szybę z pojazdu.

Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielali harcerze z Lwówka Śląskiego, którzy przejeżdżali drogą, gdy doszło do tragedii. Później akcję ratowniczą przejęli strażacy ze złotoryjskiej PSP i jednostki OSP w Zagrodnie. Autem podróżowała również 5-letnia dziewczynka. Wg naszych ustaleń, zarówno ona, jak i kobieta prowadząca samochód, nie odniosły poważniejszych obrażeń, opuściły pojazd o własnych siłach. Pomocy udzielił im jednak zespół ratownictwa medycznego.

17-letnią pasażerkę karetka pogotowia ratunkowego zabrała w stanie krytycznym do szpitala. Jak dowiedzieliśmy się na miejscu tragedii, jej obrażenia okazały się jednak na tyle poważne, że nie przeżyła.

Okoliczności wypadku bada prokurator.

źródło Gazeta Złotoryjska

www.zlotoryjska.pl

Facebook Comments
Podziel się